About Us Customer Service Site Map Search Terms Advanced Search Orders and Returns Contact Us Copyright © 2012 Dekors. All rights reserved.
design by
Dekors dla obiektów
www.elitehotel.pl
Niezależnie od wielkości obiektu jesteśmy fachowym i profesjonalnym partnerem do wyposażania hoteli i budynków użyteczności publicznej.

Tkaniny dekoracyjne i obiciowe

Posiadamy wysokiej klasy i w przeróżnym wzornictwie tkaniny obiektowe odpowiadające surowym międzynarodowym normom ochrony przeciwpożarowej.

Tkaniny na bazie włókien Trevira CS mimo wielokrotnego prania nie zmieniają swoich właściwości. Są odporne na działanie promieni słonecznych dzięki wysoko zaawansowanej europejskiej technologii. Tkaniny typu black out zaciemniają całkowicie pomieszczenie, a przy tym są miękkie, lejące i znakomicie się układają oraz nie wymagają zbytniego prasowania.

Łóżka i ściany tapicerowane
Potrzeby wymagającego klienta, oraz chęć dostosowania się do jego potrzeb, zmusiło nas do rozpoczęcia produkcji z możliwością ingerencji w poszczególne projekty. Technologia szkieletowa, na której się opieramy daje naszej firmie nieograniczone możliwości zmian, przeróbek oraz dopasowania produkcji pod pojedyncze zamówienia.To co do tej pory było nieosiągalne, dla nas jest pasją tworzenia oraz satysfakcją z zadowolenia klientów.

Wykładziny Obiektowe
Działalność w zakresie profesjonalnego doradztwa, dystrybucji i instalacji wszelkiego typu wykładzin podłogowych i ściennych.
Od bezkompromisowego komfortu autorskich kompozycji najwyższych gatunków wełny po elegancką ekonomię pomieszczeń ogólnodostępnych.
Od  wielkokubaturowego biurowca po zaciszny, ekskluzywny apartament.

                                                                                                             SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Innowacyjny system hotelowy Elite Hotel