Copyright © 2012 Dekors. All rights reserved.
design by
Ściany tapicerowane
Potrzeby wymagającego klienta, oraz chęć dostosowania się do jego potrzeb, zmusiło nas do rozpoczęcia produkcji z możliwością ingerencji w poszczególne projekty. Technologia szkieletowa, na której się opieramy daje naszej firmie nieograniczone możliwości zmian, przeróbek oraz dopasowania produkcji pod pojedyncze zamówienia. To co do tej pory było nieosiągalne, dla nas jest pasją tworzenia oraz satysfakcją z zadowolenia klientów.

Ponadczasowe wzornictwo nie skończone możliwości tworzenia nowych form to nasze podstawowe narzędzia pracy. Do tapicerowania naszych łóżek używamy tylko najlepszych surowców. Tkaniny ITALVELLUTI to symbol jakości bez kompromisów. Dla miłośników skór naturalnych oferujemy gamę ponad 100 kolorów w różnych gatunkach z jednej z największej Włoskiej garbarni Gruppo MASTROTTO SPA. Eko-skóra typu SOFT jako uzupełnienie oferty w ponad 20 kolorach.
Dbając o wysoki komfort użytkowania naszych ścian tapicerowanych i łózek do ich produkcji używamy wyłącznie surowców najwyższej jakości. Wszystkie prezentowane tkaniny, w tym powlekane, a także skóry naturalne przed wprowadzeniem do produkcji uzyskały odpowiednie atesty oraz zostały zbadane pod kątem wytrzymałości na ścieranie i płowienie kolorów.
Poza tym spełniają wszelkie wymagania ekologiczne przewidziane prawem UE.
Każdy z nas lubi być traktowany indywidualnie, a my dajemy taką możliwość.
Sciana Tapicerowana I

Sciana Tapicerowana I

Ściana Tapicerowana II

Ściana Tapicerowana II

Ściana Tapicerowana IV

Ściana Tapicerowana IV

Ściana Tapicerowana III

Ściana Tapicerowana III

Ściana Tapicerowana V

Ściana Tapicerowana V

Ściana Tapicerowana VI

Ściana Tapicerowana VI