Innowacje

Inteligentny Dom

Nowoczesne Systemy

Nowoczesne zasilania elektryczne w karniszach i roletach to idealne rozwiązanie dla biura lub domu.
Klasyczne lub dekoracyjne karnisze sufitowe, wyposażone w napędy elektryczne o zróżnicowanej mocy i oferowanej długości szyn.

Bezprzewodowe sterowanie pilotem, pilot po zamocowaniu może być także używany jako bezprzewodowy włącznik ścienny. Może zarządzać odbiornikami RF, połączonymi grupowo lub indywidualnie.
Delikatne pociągnięcie tkaniny uruchamia napęd w kierunku otwarcia lub zamknięcia bez pilota.

Napędy w hotelach mogą być sterowane indywidualnie, grupowo lub centralnie, bezpośrednio z recepcji. Dzięki wbudowanym funkcjom zapewniają swoim użytkownikom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

TREVIRA CS

TREVIRA CS i ATESTY TRUDNOPALNOŚCI, TKANINY ZACIEMNIAJĄCE.

Jeśli szukasz tkaniny trudnopalnej dekoracyjnej, w naszym sklepie znajdziesz najlepszy wybór tego typu materiałów. Oferujemy tkaniny poliestrowe trudnopalne, które doskonale sprawdzą się jako zasłony, rolety rzymskie czy poduszki dekoracyjne. W naszym asortymencie klienci znajdą tkaniny trudnopalne zaciemniające, będące idealnym rozwiązaniem na okna w sypialni, zapewniając przyjemny chłód i chroniąc przed światłem słonecznym. Bogata gama kolorystyczna umożliwia perfekcyjne dopasowanie materiału do wystroju każdego wnętrza.

Trevira CS to nic innego jak trudnopalne włókna poliestrowe stosowane m.in. w tekstyliach wyposażenia wnętrz.

Jedną z największych zalet poliestrowych tkanin jest ich łatwość w utrzymaniu czystości. Ze względu na to, że nie blakną pod wpływem działania detergentów, wykorzystywane są często w hotelach czy restauracjach, nadając charakter urządzonym ze smakiem wnętrzom. Wytrzymała trevira to dobry wybór zwłaszcza w przypadku silnie nasłonecznionych pomieszczeń. Jako zasłona zapewnia intymność i stwarza odpowiednie warunki do wypoczynku. W roli stylowej narzuty ozdobi hotelowy pokój, nie tracąc na atrakcyjności przez wiele sezonów.

Odwiedź nasz salon 

Poniedziałek – Piątek, 9:00 – 17:00

tel. 607 127 778

DEKORS Tkaniny Dekoracyjne 2020 | Wykonanie i realizacja Empem Group

Tkaniny, Rolety Rzymskie, Firany i Zasłony, Karnisze, Projekty, Białystok