O Nas

Czym się zajmujemy

Nasza firma działa już ponad 15 lat  na polskim rynku z długą listą realizacji w znanych obiektach w Polsce, posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę  w zakresie usług kompleksowych  dekoracji i aranżacji okien z historią rzeszy zadowolonych klientów. Nasi klienci wracają do nas wciąż od ponad 10 lat.  

Różnorodność materiałów pozwala na tworzenie ciekawych aranżacji okien uwzględniających indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego naszą ofertę na bieżąco uaktualniamy pozyskując nowe kolekcje tkanin: firanowych, zasłonowych, dekoracyjnych, obiciowych, obrusowych, zewnętrznych, a także o przeznaczeniu specjalistycznym oraz z atestami trudnopalności.
Na zamówienie projektujemy i szyjemy dekoracje okienne takie jak: zasłony, firany, lambrekiny, rolety rzymskie, rolety austriackie, rolety weneckie, kotary, poduszki, narzuty.

Wykonujemy pojedyncze i niepowtarzalne egzemplarze obrusów dekoracyjnych, poduszek, narzut, pokrowców na krzesła…

Dokonujemy pomiarów, dobieramy tkaniny i podpowiadamy rozwiązania.

Montujemy karnisze, żaluzje, rolety, plisy, prasujemy, zawieszamy i modelujemy uszyte dekoracje okien, świadczymy również usługi ponownego prasowania i zawieszania dekoracji okien po upraniu.

Dla nas sukcesem jest każdy zadowolony klient.

Co nas wyróżnia

Elastyczność w działaniu – dopasowujemy się do naszych Klientów godzinowo i terminowo.

Dokonujemy pomiarów i realizacji w całym kraju.

Angażujemy się przy każdej realizacji mniejszej czy większej, gwarantujemy najwyższą jakość szycia oraz kompleksowe rozwiązania.

Podpowiadamy rozwiązania dbając nie tylko o spójność z wnętrzem i odpowiednią kolorystykę, ale przede wszystkim praktykę i wygodę ich użytkowania!

Podchodzimy do każdego projektu indywidualnie, realizujemy najbardziej nietypowe zamówienia dbając o najwyższą jakość i najdrobniejsze detale.

Odwiedź nasz salon 

Poniedziałek – Piątek, 9:00 – 17:00

tel. 607 127 778

DEKORS Tkaniny Dekoracyjne 2020 | Wykonanie i realizacja Empem Group

Tkaniny, Rolety Rzymskie, Firany i Zasłony, Karnisze, Projekty, Białystok